FarmingExpo

FarmingExpo
Bilgi Kartı
  • FarmingExpo
  • Krasnodar, Rusya
  • 24 Ekim - 26 Ekim 2018
  • Uluslararası Hayvancılık Fuarı

Rusya / Krasnodar Sektörün Durumu

Rusya'daki büyükbaş hayvancılık ve kümes hayvancılığı endüstrisini bugünlerde karakterize eden anahtar kelimeler; devasa büyüme potansiyeli, devlet desteği ve yatırımlardır. İki sektör de, yerel tarımsal üretimin lokomotifi olarak görülür ve hızla gelişmektedir. Krasnodar bölgesi, Rusya tarımının gelişimi için öncü rolünde olup hayvansal ürünler için en önemli bölge konumundadır.

Güney Rusya'daki büyükbaş ve kümes hayvancılığı çiftliklerinin üretim hacmi sürekli olarak artmakta ve yeni üretim tesisleri için yeni yatırımlar ihtiyaç duymaktadır. Krasnodar, Güney ve Kuzey Kafkasya bölgeleri Rus üreticiler arasında süt ve yumurta üretiminde birinci, kırmızı ve beyaz et üretiminde ise üçüncü sıradadır.

Yüksek tüketici talebi, büyüme ve kar fırsatları ve de düşük vergi yükü, Rusya marketinin avantajları olmaya devam etmektedir.

FarmingExpo Fuarı

FarmingExpo Krasnodar, Güney Rusya'nın zirai bölgelerinde bulunan çok sayıdaki büyükbaş ve kümes hayvancılığı çiftlikleri ile direkt görüşme imkanı sağlamasıyla ürünleri tanıtmak ve satışları artırmak için oldukça etkilidir. Katılımcılar arasında Rus ve Global kümes ve büyükbaş ekipmanları, süt ve süt sağım teknolojileri, yem ve yem üretim teknolojileri, veteriner ilaçları, depolama ve işleme aletleri üreticileri ve tedarikçileri bulunmaktadır.

FarmingExpo 2017'ye 8 ülkeden 140 firma katılmıştır ve Rusya'nın farklı bölgelerinden ve çevre ülkelerden birçok profesyonel ziyaret etmiştir.

Fuar, Rusa Federasyonu Tarım Bakanlığı, Krasnodar Bölgesi Yönetimi, Krasnodar Krai Tarım ve Gıda İşleme Endüstrisi Bakanlığı ve Krasnodar Şehir Belediyesi'nin destekleri ile gerçekleşmektedir.

Ön Başvuru