iFOOD Mashhad

iFOOD Mashhad
Bilgi Kartı
  • iFOOD Mashhad
  • Mashhad, İran
  • 25 Ağustos - 28 Ağustos 2018
  • Uluslararası Gıda, Yiyecek ve İçecek Fuarı

Meşhed Uluslararası Gıda ve Gıda İşleme Fuarı

BRP firması, ticari fuarlar için ana organizatörlerden biri olarak kurulmuş ve hem ulusal hem de yerel fuarlar düzenlemede engin bir tecrübeye ulaşmıştır. Bu nedenle, İran marketi hakkında geniş bilgi ve anlayışa sahip olmakla birlikte çevre ülkelerdeki çeşitli alanlardan sayısız profesyonel ile yakın ilişkiler içindedir. iFood fuarı, katılımcılar için modern teknolojilere aşina olma, temsilci bulma ve ticaret yapma fırsatı sunar. 2017 iFood Meşhed, Meşhed Uluslararası Fuar Merkezi'nde, 216 yerli 19 yabancı, toplamda 335 katılımcı ile gerçekleşmiştir. Yabancı katılımcılar Almanya, İtalya, Ukrayna, Çin, Irak, Afganistan ve Türkiye'dendir. BRP Co. aynı zamanda 352'si yabancı, 12,000'i profesyonel olmak üzere 20,000 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Organizasyon, Rezavi Horasan eyalet yönetimi, Rezabi Horasan Tarımsal Cihad Kurumu, Rezavi Horasan Endüstrisi, Maden ve Ticaret Odası, Rezavi Horasan Sanayi Bölgeleri ve İran-Afganistan Ticaret Endüstrisi ve Maden Odası tarafından desteklenmektedir.

Meşhed'in Önemi

Meşhed, toplam nüfusun %3.4'üne sahip olmasına rağmen İran ekonomisine katkısı %5'tir. Bu yüzden ülkenin ciddi bir ekonomik ve endüstri merkezi rolündedir.

Bir çok büyük ve orta ölçekli endüstriyel alan bölge boyunca yayılmıştır. Meşhed'in ana sanayilerinden biri olan gıda endüstrisinde özellikle konserve gıdalar, süt ürünleri ve yüksek kaliteli safran başı çekmektedir. Dünya safran üretiminin %90'ı buradadır.

Ön Başvuru